Garni Hotel 31

Garni Hotel 31 je novootvorený hotel v blízkosti Slovenského Raja. Ponúka Vám jedinečné ubytovanie na Spiši v priestranných, moderne zariadených izbách, z ktorých vyžaruje zmysel pre detail a cit.

Naša ponuka

Galéria | Jedinečné ubytovanie na Spiši | Garni Hotel 31

Ubytovanie

Ponúkame 12 dvojlôžkových izieb s manželskými lôžkami alebo samostatnými jednolôžkami. Izby sú vybavené bezplatným Wi-Fi, súkromnou kúpeľňou, šatníkovou skriňou s priestorom na batožinu, nočnými stolíkmi s lampou, pracovným stolom a televíziou.

Gastronómia - Garni Hotel 31 | Jedinečné ubytovanie na Spiši

Gastronómia

Výber z bohatej ponuky chutných pokrmov v našej hotelovej reštaurácii určite poteší všetkých hostí. Ponúkame Vám raňajky formou bufetových stolov alebo á la carte, denné obedové menu, á la carte menu, polpenziu alebo plnú penziu. 

Galéria | Jedinečné ubytovanie na Spiši | Garni Hotel 31

Bar s kaviarňou

Svojim návštevníkom ponúka príjemné prostredie, v ktorom si môžete vychutnať nielen chuť kávy. Bohatý výber alkoholických, nealkoholických alebo miešaných nápojov nájdete v našom bare, kde hudba spríjemní Vaše posedenie.

Slovenský raj - Garni Hotel 31 | Jedinečné ubytovanie na Spiši

Aktivity

Objavte región Spiš a spoznajte krásy Slovenského raja. Slovenský raj je rajom milovníkov prírody, turistiky a športu. Nachádza sa tu 25 pomenovaných vodopádov, 8 sprístupnených skalných roklín, množstvo turistických chodníkov i cyklistických trás. 

 
Bezproblémové parkovanie aj pre autobusy - Garni Hotel 31

SUPER PARKING

K dispozícii máte bezplatné súkromné parkovisko

NOVINKY

Fantastické pečené kolená alebo rebrá - Gastronómia - Garni Hotel 31
GASTRONÓMIA
Fantastické pečené kolená alebo rebrá

Pečené kolená ( cca 1500g ) alebo pečené rebrá (cca 500g ) podávané s baraními rohmi, chrenom, horčicou, kyslými uhorkami a chlebom. Objednajte si už dnes
na tel.čísle 0951 350 734.

Prenájom priestorov - Garni Hotel 31
PRENÁJOM PRIESTOROV
Skvelá oslava na mieru a bez starostí

Užite si rodinnú oslavu či firemnú akciu v našich vynovených priestoroch, kde Vás čaká príjemné prostredie, skvelá atmosféra či chutné jedlo z našej kuchyne.


Slovenský raj - Garni Hotel 31 | Jedinečné ubytovanie na Spiši
UBYTOVANIE
Leto v slovenskom raji

Premeňte svoj rekreačný poukaz na dni plné oddychu, zábavy a zážitkov v Slovenskom raji či Vysokých Tatrách. Vďaka skvelej polohe hotela Garni 31 môžete navštíviť niekoľko pamiatok UNESCO alebo objavovať krásy národných parkov.

RECENZIE

HODNOTENIA

OD NAŠICH NÁVŠTEVNÍKOV

„Raňajky bezchybné, pripravené na osobnú objednávku, lokalita vzhľadom k blízkosti Slovenského raja a krásneho historického centra mesta Sp.N.Ves veľmi výhodná. Personál ústretový, priam rodinná atmosféra.“

— František

„Celkovo to pôsobilo skvelým dojmom + veľmi milý personal“

— Zuzana

„Milý rodinný hotel blízko centra."

— Peter Hric
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.